Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 • Problem z samochodem?

  Nasza specjalizacja: blacharz, lakiernik, mechanik. Przez ponad 20 lat zdobyliśmy doświadczenie, które zostało uznane przez wielu klientów i firmy ubezpieczeniowe. Posiadamy autoryzację PZU, Warty, UNIQUE i innych ubezpeczycieli.


  TELEFON od 8:00 do 16:00

  665303046

 • Pomoc drogowa

  Nasza pomoc drogowa zawsze przyjedzie na czas i udzieli Państwu niezbędnej pomocy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę 7 dni w tygodniu!


  TELEFON 24/7

  511512512

 • Wypożyczamy samochody!

  Chcesz wynająć nowy samochód z segmentu C. Zapraszamy! Niskie ceny, zadabne pojazdy. Obsługujemy Poznań i okolice. Istnieje możliwość podstawienia samochodu na dworzec lub lotnisko.


  TELEFON od 8:00 do 16:00

  665303048

Wybrane referencje
holowanie, laweta, transport

TRANS-POZ S.A.

Referencje TransPoz s.a.

"... w trakcie dotychczasowej współpracy firma Auto Pawela dała się poznań jako rzetelna, odpowiedzialna oraz terminowa w wykonywaniu zleconych zadań. Wysoki poziom świadczonych usług, pozwala nam zarekomendować firmę..."

KOCAR-SUBARU

Referencje Kocar-Subaru

"... Informujemy, że firma Pomoc Drogowa Auto Pawela świadczy od wielu lat usługi przewozowe dla naszej firmy. Przez ten okres współpracy poznaliśmy tę firmę jako rzetelnego, uczciwego oraz solidnego partnera..."

AHC Krotoski-Cichy S.j.

Referencje AHC Krotoski-Cichy S.j

"... w trakcie wpsółpracy firma Auto Pawela daje się poznać jako kompetentna, rzetelna i odpowiedzialna, terminowo wykonujące powierzone jej zlecenia. Wynikiem tego jest podjęcie stałej współpracy w zakresie transportu. ..."

O nas
balcharz, lakiernik, warsztat

Serwis blacharsko-lakierniczy "AUTO PAWELA" działa na wielkopolskim rynku ponad 20 lat. Specjalizacją naszego serwisu są naprawy blacharskie i lakiernicze. Na swoją pozycję na rynku zapracowaliśmy nie tylko wysoką jakością wykonywanych napraw, ale także uczciwym, odpowiedzialnym podejściem do klientów oraz szybkością realizowania nawet nietypowych napraw.

Do Państwa dyspozycji stawiamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, których głównym celem jest zapewnienie Państwu wysokiej jakości usługi.

Firma Auto Pawela to nie tylko serwis. Posiadamy ponad 10 wozów specjalistycznych. Równolegle prowadzimy działalność pomoc drogowa Poznań. Rozwój tej gałęzi naszej firmy przyczynił się do wprowadzenia na szeroką skalę usług transportowych.

Od wielu lat udostępniamy naszym klientom samochody zastępcze. Chęć podnoszenia jakości naszych usług zaoowocowała zakupem nowych samochodów osobowych, które na co dzień wypożyczamy. w 2010 roku powstała wypożyczalnia samochodów osobowych.

Zapraszamy do współpracy.

Wirtualna wycieczka
wypożyczalnia samochodów, wynajem aut

Jeżeli chcesz obejrzeć naszą firmę, zapraszamy do wirtualnej wycieczki. Przygotowaliśmy zdjęcia panoramiczne i umieściliśmy na nich strzałki. Dzięki nim możecie poruszać się po wirtualnej rzeczywistości. Zapraszamy, wystarczy kliknąć tutaj.

Szybki kontakt

Jeżeli Chcesz abyśmy skontaktowali się z Tobą. Prosimy wypełnić poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzenie moich danych osobowych firmie Auto Pawela w celu nawiązania kontaktu.
Honorujemy rozliczenia begotówkowe firm ubezpieczeniowych: