Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 • Problem z samochodem?

  Nasza specjalizacja: blacharz, lakiernik, mechanik. Przez ponad 20 lat zdobyliśmy doświadczenie, które zostało uznane przez wielu klientów i firmy ubezpieczeniowe. Posiadamy autoryzację PZU, Warty, UNIQUE i innych ubezpeczycieli.


  TELEFON od 8:00 do 16:00

  665303046

 • Pomoc drogowa

  Nasza pomoc drogowa zawsze przyjedzie na czas i udzieli Państwu niezbędnej pomocy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę 7 dni w tygodniu!


  TELEFON 24/7

  511512512

 • Wypożyczamy samochody!

  Chcesz wynająć nowy samochód z segmentu C. Zapraszamy! Niskie ceny, zadabne pojazdy. Obsługujemy Poznań i okolice. Istnieje możliwość podstawienia samochodu na dworzec lub lotnisko.


  TELEFON od 8:00 do 16:00

  665303048

Blacharz
lakiernik poznań

Kiedy auto wymaga naprawy w obrębie nadwozia, potrzebny jest wykwalifikowany, doświadczony blacharz. Poznań jako miasto jednych z największych w Polsce targów motoryzacyjnych to miejsce, w którym mamy szansę zapoznawać się na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Nasza firma posiada własną blacharnię, wyposażoną w nowoczesny, profesjonalny sprzęt. W naszym warsztacie pracujemy przy użyciu ramy Celette, używamy także systemu pomiarowego Metro 2000. Fachowa wiedza naszych pracowników w połączeniu z profesjonalnym sprzętem to gwarancja usług najwyższej jakości.

Rzetelność oraz profesjonalizm potwierdzają nasze referencje oraz fakt przynależności do Sieci Naprawczych największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Auto Pawela – sprawdzony blacharz - Poznań.

Profesjonalne naprawy powypadkowe - Poznań Auto Pawela

Polecamy:

 • profesjonalne i kompleksowe naprawy powypadkowe,
 • wykorzystywanie ramy naprawczej do korekcji nadwozia z pomiarem i ustawieniem punktów kontrolnych,
 • wszelkie naprawy blacharskie.

Auto Pawela to profesjonalny blacharz - Poznań, Andrzejewskiego 21. Zapraszamy!

Lakiernik
lakiernik poznań warsztat

Jeśli karoserię samochodu szpecą rysy lub lakier na jej powierzchni jest uszkodzony, potrzebny jest dobry lakiernik. Poznań jest miastem, w którym znajdziecie Państwo nasz warsztat - firmę Auto Pawela, a w nim świetnych fachowców. Wydział lakierniczy wyposażony jest w urządzenia zapewniające profesjonalny przebieg naprawy. Zaczynamy od odpowiedniego przygotowania powierzchni, następnie dobieramy lakier. Polecamy dobór komputerowy lakierów wraz z korektą ręczną (np. sztuczne postarzenie lakieru). Następnie naprawiany element trafia do kabiny lakierniczej, zapewniającej czyste wykonanie pracy. Kolejnym etapem jest utwardzenie nowego lakieru za pomocą promienników podczerwieni.

Lakierowanie wg kosztorysu ubezpieczalni oraz indywidualne uzgodnienia z klientem.Autopawela – sprawdzony lakiernik Poznań.

Polecamy:

 • zaprawki lakiernicze drobnych uszkodzeń,
 • lakierowanie w ekologicznej technologii farb wodnych,
 • lakierowanie różnego typu elementów na indywidualne potrzeby klienta.Autopawela to profesjonalny lakiernik - Poznań, Andrzejewskiego 21. Zapraszamy!

Mechanik samochodowy
auto zastępcze poznań

Naprawiamy samochody osobowe i dostawcze, wykonujemy okresowe przeglądy, wymiany oleju i płynów. Naprawiamy zawieszenia, klocki hamulcowe, tarcze, chłodnice, sprężyny i amortyzatory.

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Ponieważ nasz zakład należy do Sieci Naprawczej PZU S.A., mamy samolikwidację szkód . Należymy również do sieci naprawczych innych wiodących ubezpieczycieli m.in. Warta, Uniqa. Wszystko w Auto Pawela jest załatwiane kompleksowo, na miejscu. Jeśli potrzebny Państwu profesjonalny, rzetelny i rekomendowany przez zadowolonych Klientów mechanik, który wykona naprawy powypadkowe, Poznań natomiast lub jego okolice to rejon, w którym mieszkacie – zapraszamy do naszego warsztatu! Auto Pawela to profesjonalni mechanicy, którzy wykonają okresowe przeglądy, drobne i duże naprawy bieżące oraz naprawy powypadkowe – Poznań, ul. Andrzejewskiego 21. Zapraszamy!

Jeżeli chcesz abyśmy skontaktowali się z Tobą. Prosimy wypełnić poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzenie moich danych osobowych firmie Auto Pawela w celu nawiązania kontaktu.
Honorujemy rozliczenia begotówkowe firm ubezpieczeniowych: