O firmie

Nasza historia

Poznaj nas

Serwis blacharsko-lakierniczy “AUTO PAWELA” działa na wielkopolskim rynku ponad 20 lat. Specjalizacją naszego serwisu są naprawy blacharskie i lakiernicze. Na swoją pozycję na rynku zapracowaliśmy nie tylko wysoką jakością wykonywanych napraw, ale także uczciwym, odpowiedzialnym podejściem do klientów oraz szybkością realizowania nawet nietypowych napraw.

Do Państwa dyspozycji stawiamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, których głównym celem jest zapewnienie Państwu wysokiej jakości usługi.

Firma Auto Pawela to nie tylko serwis. Posiadamy ponad 10 wozów specjalistycznych. Równolegle prowadzimy działalność pomoc drogowa Poznań. Rozwój tej gałęzi naszej firmy przyczynił się do wprowadzenia na szeroką skalę usług transportowych.

Od wielu lat udostępniamy naszym klientom samochody zastępcze. Chęć podnoszenia jakości naszych usług zaoowocowała zakupem nowych samochodów osobowych, które na co dzień wypożyczamy. w 2010 roku powstała wypożyczalnia samochodów osobowych.

Zapraszamy do współpracy.

Wirtualna wycieczka

Jeżeli chcesz obejrzeć naszą firmę, zapraszamy do wirtualnej wycieczki. Przygotowaliśmy zdjęcia panoramiczne i umieściliśmy na nich strzałki. Dzięki nim możecie poruszać się po wirtualnej rzeczywistości. Zapraszamy, wystarczy kliknąć tutaj.